09.02.2006

Uroczyste wręczenie nagród w promocji paliw VERVA

Samochód marki AUDI TT 1,8 Turbo quatro oraz 6 wyjazdów na tor wyścigowy do Anglii z możliwością prowadzenia najszybszych samochodów świata, zostały wręczone podczas uroczystego rozstrzygnięcia promocji paliw VERVA.

Głównym zwycięzcą i właścicielem srebrnego samochodu sportowego został Pan Adam Sobczak. Jak sam przyznaje często tankuje na stacjach Orlen i równie często bierze udział w promocjach organizowanych przez Koncern. Tym razem zatankował nieco ponad 45 litrów nowego paliwa Verva, wziął udział w promocji i to mu się opłaciło. Podczas uroczystego spotkania podziękował za tak wyjątkową nagrodę i zapowiedział że zawsze będzie wiernie tankował na stacjach Orlenu.

Pozostałe nagrody, czyli 6 specjalnych wyjazdów na tor wyścigowy do Anglii i prowadzenie najszybszych samochodów trafiło w ręce pięciu mężczyzn i jednej kobiety. Pani Weronika przyznała, że lubi jeździć samochodami, a najbardziej cieszy się z możliwości prowadzenia Ferrari 550.

Życzymy wszystkim bardzo dużo wrażeń podczas prowadzenia najszybszych samochodów świata na specjalnym torze, a Panu Adamowi – Szerokiej Drogi. Kolejne promocje i interesujące nagrody już niebawem.

Informacja o promocji:
Promocja trwała w okresie od 24 października do 4 grudnia 2005 roku na stacjach ORLEN oznakowanych logo VERVA. Według zebranych danych wynika, że udział w niej wzięło prawie 100.000 kierowców.

Warunkiem udziału w promocji było zatankowanie minimum 15 litrów paliwa VERVA 98 lub VERVA ON na stacji oraz wysłanie zgłoszenia sms-em lub poprzez telefon stacjonarny, wpisując ilość zatankowanego paliwa. W trakcie trwania promocji odbyły się 3 losowania (co dwa tygodnie) podczas których losowano dwóch laureatów wyjazdu do Anglii. Na zakończenie promocji spośród wszystkich zgłoszeń wylosowano laureata nagrody głównej samochód AUDI TT 1,8 Turbo quattro (napęd na wszystkie koła). Pozostałe nagrody to 6 wyjazdów na tor wyścigowy do Anglii i prowadzenie najszybszych samochodów świata (Ferrari 550, Porsche 996, Lamborghini Gallardo, Mercedes SL 55, Aston Martin).