19.09.2006

VII Międzynarodowe Forum Paliwowe "PetroTrend"

Analizy rynku paliwowego w Polsce i Europie, prognozy jego rozwoju oraz najważniejsze problemy branży paliwowej to wiodące tematy 7 Międzynarodowego Forum Paliwowego "PetroTrend", które odbędzie się 20 września w Warszawie.

Podczas konferencji "PetroTrend 2006", w panelu pt. „Jest o co walczyć – konkurencyjność na polskim rynku paliw”, o inwestycjach w Europie jako sposobie na poprawę konkurencyjności w regionie będzie mówił Cezary Smorszczewski, Wiceprezes Zarządu PKN ORLEN. Natomiast temat "BLISKA bliska Orlenowi – strategia dwóch brandów formą zagospodarowania możliwie dużej części rynku detalicznego” przedstawi William Kozik, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej – Polska.

W tegorocznej edycji forum paliwowego wezmą udział w przedstawiciele zarządów i menedżerowie najwyższych szczebli sieci paliwowych działających na polskim rynku, osoby odpowiedzialne za inwestycje i rozwój w sieci, przedstawiciele firm świadczących usługi dla stacji, osoby prowadzące prywatne, niezależne stacje benzynowe oraz przedstawiciele mediów.

Więcej szczegółowych informacji oraz program forum na www.petrotrend.pl