07.03.2008

Inauguracja II ligi

Meczem z Motorem Lublin rozpoczną jutro rundę wiosenną piłkarze Wisły Płock. Spotkanie na stadionie imienia Kazimierza Górskiego rozpocznie się o godzinie 17.00.

Nafciarze grają o awans do ekstraklasy. Czeka ich jednak trudne zadanie. Po pierwszej fazie rozgrywek Wisła zajmuje ósme miejsce w tabeli II ligi i do lidera Piasta Gliwice traci osiem punktów. Mimo to trener Leszek Ojrzyński i zawodnicy są optymistami. W trakcie okresu przygotowawczego drużynę zasiliło dziewięciu nowych graczy, wśród których nie brakuje zarówno doświadczonych ligowców oraz młodych zdolnych zawodników.

Władze Wisły na jutrzejsze spotkanie przygotowały specjalną ofertę dla Pań. Wszystkie płocczanki będą mogły zakupić bilety za symboliczną złotówkę, a także otrzymają od klubu upominek. Pozostałe ceny biletów pozostały bez zmian. Wejściówki na trybunę zachodnią kosztują 15 złotych, na wschodnią 10 złotych. Bilet na sektor rodzinny można nabyć za 30 złotych, a zorganizowane grupy szkolne płacą zaledwie złotówkę za każdego uczestnika.