03.10.2008

PKN ORLEN w gronie patronów III Kongresu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych

W dniach 3 i 4 października, w Rawie Mazowieckiej, odbędzie się III Kongres Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, połączony z obchodami 15-lecia działalności SEG. Jednym z patronów wydarzenia jest PKN ORLEN.

Kongres otworzą wystąpienia prof. Leszka Balcerowicza i Wiceprezesa Banku Światowego Michaela Kleina, podsumowujące proces transformacji gospodarczej i rolę, jaką spełnia w nim giełda. Organizatorzy przygotowali także dwa panele dyskusyjne poświęcone determinantom rozwoju polskiego rynku kapitałowego i jego wpływu na wzrost gospodarczy. Uczestnikami Kongresu będą członkowie Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, partnerzy, sponsorzy i licznie reprezentowani przedstawiciele spółek giełdowych.

W trakcie Kongresu Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych przyzna specjalne wyróżnienia najwybitniejszym osobom, które przyczyniły się do powstania polskiego rynku kapitałowego. Po wręczeniu wyróżnień odbędzie się finałowa gala II Edycji konkursu na Złotą Stronę Emitenta. Jego celem jest wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej.