03.12.2009

Laur Konsumenta i statuetka Budowniczy Rynku Flotowego dla PKN ORLEN

Laur Klienta i statuetka Budowniczego Rynku Flotowego to dwie wyjątkowe nagrody, którymi uhonorowany został w tym roku PKN ORLEN jako wyraz uznania konsumentów i środowiska branżowego dla działalności Koncernu. Ceremonia wręczenia odznaczeń odbyła się w czwartek, 3 grudnia, podczas dorocznej, VIII edycji Fleet & Business Day 2009.

Laur Konsumenta to prowadzony od pięciu lat wśród polskich konsumentów sondaż popularności produktów, usług i marek. Jest to program, w którym sprawdzana jest przede wszystkim znajomość i rozpoznawalność marki. Wyróżnienie w tym sondażu przyznawane jest przez konsumentów, którzy wybierają najbardziej cenione przez siebie marki. Laureaci programu otrzymują godło promocyjne, które jest uznanym symbolem jakości.

Razem z Laurem Konsumenta PKN ORLEN odebrał także statuetkę Budowniczy Rynku Flotowego, przyznaną przez organizatora Fleet & Business Day - wydawnictwo FORUM, wydawcę najstarszego i wiodącego polskiego magazynu branżowego "FLOTA". Jest to wyróżnienie dla podmiotów, które od lat aktywnie uczestniczą w tworzeniu, budowaniu i kreowaniu rynku flotowego.

Fundamentem wartości każdej marki jest zaufanie klientów, dlatego obie prestiżowe nagrody mają dla nas szczególne znaczenie. Świadczą o zaufaniu, jakim polscy klienci, rynek flotowy i wiodące media flotowe darzą ORLEN i jego produkty. Dzisiejsze wyróżnienia staną się dla nas inspiracją do dalszych starań, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów. Tym bardziej, że przed nami 2010 rok - jubileusz 10-lecia istnienia programu FLOTA - powiedział Wojciech Kotlarek, członek Zarządu ds. Sprzedaży PKN ORLEN.

Ceremonia wręczenia odznaczeń odbyła się 3 grudnia podczas dorocznego spotkania branży flotowej Fleet & Business Day 2009. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, podczas którego omawiane są najbardziej aktualne problemy i wyzwania branży flotowej, odbywają się motoryzacyjne premiery, a wybitni specjaliści z kraju i zagranicy wygłaszają wykłady i prezentacje dotyczące zarządzania flotą samochodową. Tegorocznym Partnerem Głównym wydarzenia był PKN ORLEN, który zaprezentował swą ofertę na stoisku wystawienniczym. Podczas spotkania można było również skorzystać z usług Stop Cafe. Dodatkową atrakcją, przygotowaną przez Koncern był konkurs wirtualnych wyścigów samochodem 500 kM z napędem na 4 koła na unikalnym symulatorze Race Pro.

Biuro Prasowe