10.10.2009

Porsche napędzane Vervą

PKN ORLEN został partnerem imprezy pod hasłem Porsche Driving Experience podczas której testowano najnowszy model tej marki - Porsche Panamera.

Podczas imprezy odbywającej się na torze w Poznaniu, zorganizowane zostały jazdy testowe nowego modelu Porsche Panamera. Po raz pierwszy testy odbyły się we współpracy z PKN ORLEN, który dostarczył najwyższej klasy paliwa marki VERVA, wykorzystane podczas jazd próbnych.

Zaproszeni do udziału w imprezie dziennikarze oraz klienci Porsche i PKN ORLEN mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami zastosowanymi przy produkcji Porsche Panamera oraz sprawdzić jak skuteczne okazało się połączenie ich z najwyższą technologią paliw VERVA.

Gościem specjalnym imprezy był Krzysztof Hołowczyc - członek ORLEN TEAM, który wraz z pozostałymi uczestnikami spotkania testował napędzany VERVĄ najnowszy model Porsche.

"Mamy nadzieję, że klienci koncernu, zaproszeni do udziału w imprezie napędzanej paliwami VERVA, znaleźli w tym połączeniu to co dla nich najcenniejsze, czyli doskonałą dynamikę i wysokie osiągi testowanych aut - powiedział Krzysztof Langer, Zastępca Dyrektora Biura Marketingu PKN ORLEN. Ufamy, że pierwszy zrealizowany z Porsche projekt to początek dalszej współpracy w zakresie promocji marek Porsche i VERVA - powiedział Krzysztof Langer.