16.08.2010

Na stacjach ORLEN ruszała promocja konsumencka Stop Cafe. Start Brasil!

16 sierpnia b.r. na stacjach ORLEN z kącikami gastronomicznymi Stop Cafe i Stop Cafe BISTRO ruszyła nowa promocja konsumencka  pod hasłem Stop Cafe. Start Brasil! Główną nagrodą  w konkursie jest 6 dwuosobowych wycieczek do Brazylii. Promocja potrwa do 10 października br. lub do wyczerpania losów. 

Zasady uczestnictwa w promocji są bardzo proste. Każdy, kto w czasie trwania promocji odwiedzi stację ORLEN z kącikami Stop Cafe lub Stop Cafe BISTRO i zakupi przynajmniej dwa dowolne produkty z oferty gastronomicznej ma szansę  wylosować los  i  wygrać atrakcyjne nagrody.  Oferta promocyjna obejmuje takie produkty jak: kawy, ciastka, hot-dogi, kanapki, bagietki, produkty z pieca oraz ofertę restauracyjną na wybranych stacjach tranzytowych.

Główną nagrodą w promocji jest w pełni zorganizowany wyjazd dla dwóch osób na nadchodzący karnawał do stolicy Brazylii -  Rio de Janeiro. Dodatkowo można wygrać 10 skuterów Yamaha, 20 ekspresów do kawy firmy Siemens oraz prawie 2 000 000 innych nagród.

Celem promocji jest umocnienie wizerunku Stop Cafe jako sieci oferującej wysokiej jakości kawę, hot- dogi i inne produkty z szerokiej oferty gastronomicznej, dostępnej na stacjach paliw ORLEN. Akcję wspiera kampania reklamowa w telewizji, radiu, Internecie, punktach sprzedaży i na outdorze. Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Grey, a za planowanie mediów odpowiada ZenithOptimedia.

Regulamin oraz pełna lista stacji biorących udział w promocji dostępne są na stronie www.stopcafe.pl