01.12.2011

PKN ORLEN uhonorowany podczas Targów Flotowych Fleet Market 2011

Statuetka Fleet Leader i wyróżnienia dla pracowników PKN ORLEN w Plebiscycie Magazynu Fleet to nagrody jakie PKN ORLEN otrzymał podczas Ogólnopolskich Targów Flotowych Fleet Market 2011. Targi odbyły się 29 listopada w Warszawie.

Statuetka Fleet Leader to nagroda miesięcznika Fleet, która corocznie przyznawana jest wyróżniającym się osobom, podmiotom i firmom z branży flotowej, za wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym i motoryzacyjnym. W tym roku, statuetkę Fleet Leader 2011 przyznano firmie PKN ORLEN za nieprzerwane i konsekwentne rozwijanie strategii sprzedażowej produktów flotowych i, mimo rosnącej konkurencji, utrzymanie pozycji lidera w zakresie kart paliwowych.

Podczas największych w kraju targów poświęconych flocie, PKN ORLEN otrzymał również wyjątkowe wyróżnienie dla pracowników Koncernu -  Ludzie Dekady Branży Flotowej 2001-2011. Plebiscyt magazynu Fleet miał na celu uhonorować i wyróżnić ludzi, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju polskiej branży flotowej w ostatnich dziesięciu latach. Zwycięzców wybrali internauci, podczas odbywającego się od marca do października br. głosowania za pośrednictwem strony internetowej magazynu. Wśród wyróżnionych osób, dyplom uznania odebrali pracownicy PKN ORLEN: Paweł Wydymus, Dyrektor Biura Sprzedaży Kart Flotowych oraz Sergiusz Kucharz, Kierownik Działu Sprzedaży Kart Flotowych.