02.08.2012

VITAY nagradza kibiców

Fani siatkówki uczestniczący w programie Vitay będą specjalnie nagradzani. Wystarczy, że przystąpią do „Strefy Kibica” na stacji paliw ORLEN lub rejestrując się na stronie vitay.pl, by automatycznie dostać punkty powitalne oraz punkty premiowe za zakupy. Otrzymają także możliwość wygrania specjalnych nagród związanych z siatkówką.

Olimpijska Strefa Kibica adresowana jest do uczestników programu VITAY dopingujących polskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich. Już za przystąpienie do Strefy klient otrzymuje 200 punktów powitalnych. Dodatkowo jest nagradzany za zakup określonych produktów na stacjach sieci ORLEN. Akcja oferuje także specjalne promocje związane z siatkarskimi wydarzeniami sportowymi.

– Już od dziś nagradzamy 25 punktami za każdy zakupiony kubek kawy na stacjach ORLEN. Cyklicznie pojawią się kolejne nagrody i promocje. Jesteśmy jednym z głównych sponsorów polskiej reprezentacji polskich siatkarzy i chcemy nagradzać lojalnych klientów - kibiców. Kto kibicuje, ten z nami zyskuje – powiedział  Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej.

Przystąpienie do Strefy Kibica umożliwia nie tylko zbieranie dodatkowych punktów w programie Vitay, ale także wymianę ich na okolicznościowe nagrody olimpijskie z kolekcji kibica, i zdobycie biletów na mecze. Przystąpienie do wspólnego kibicowania jest bardzo łatwe - można to zrobić albo na stacji, albo na stronie vitay.pl.

Strefa Kibica na vitay.pl umożliwia ściągnięcie terminarza rozgrywek polskich siatkarzy, zawiera podstawowe informacje o naszych zawodnikach, umożliwia uzyskanie bieżących wiadomości z profilu Polska Siatkówka na facebooku oraz zawiera katalog nagród olimpijskich z kolekcji kibica.