21.12.2015

PKN ORLEN zwiększa zasięg płatności kartami flotowymi na autostradach

​Kierowcy posiadający karty FLOTA, OPEN DRIVE i MIKROFLOTA mają już możliwość bezgotówkowego rozliczania opłat za wszystkie autostrady w Polsce.

PKN ORLEN uruchomił możliwość płatności kartami za przejazdy AmberOne Autostradą A1 na odcinku Toruń-Gdańsk zarządzaną przez GTC SA. Obok autostrady A1, kartami FLOTA, OPEN DRIVE i MIKROFLOTA można regulować koszty przejazdu na całej autostradzie A2 zarządzanej przez GDDKiA i Autostradę Wielkopolską (AWSA) oraz całej autostradzie A4 od zachodniej do wschodniej granicy.

– Kwestia zwiększenia do maksimum zasięgu płatności kartami flotowymi była dla nas i naszych klientów niezwykle istotna od samego początku, dlatego też niezmiernie się cieszymy, że udało nam się zrealizować ten cel. Dzięki temu zwiększyliśmy komfort podróżowania i zarządzania flotą – komentuje Andrzej Kisała, Kierownik Działu Rozwoju Sprzedaży Flotowej PKN ORLEN.

PKN ORLEN konsekwentnie poszerza portfolio kart paliwowych i dba o rozwój już funkcjonujących produktów. Dzięki szerokiemu zakresowi usług dodatkowych takich jak serwisowanie pojazdów, mobiParking czy viaTOLL zwiększamy komfort zarządzania kosztami związanymi z funkcjonowaniem floty samochodowej w firmie.