13.10.2017

ORLEN wystartował z jesienną promocją

Dla wszystkich użytkowników karty VITAY, na stacjach ORLEN wystartowała nowa promocja konsumencka z pulą ponad 2,5 miliona atrakcyjnych nagród! Uczestnicy akcji, którzy wylosują szczęśliwe zdrapki będą mieli niepowtarzalną okazję obserwować na żywo największy i najtrudniejszy rajd na świecie – Rajd DAKAR. Pozytywnych wrażeń dostarczą również pozostałe nagrody przygotowane specjalnie dla sympatyków czterech kółek.   

- Akcja będzie wspierana intensywną kampanią reklamową z udziałem Kuby Przygońskiego z ORLEN Team, tegorocznego zdobywcy tytułu wicemistrza Świata FIA w rajdach terenowych, który potwierdził wysoką formę przed zbliżającym się Rajdem Dakar. W ramach działań promocyjnych Kuba będzie zachęcał naszych klientów do korzystania ze stacji ORLEN - mówi Rafał Pasieka Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu w PKN ORLEN.

Udział w loterii i otrzymanie zdrapki będzie możliwe dla wszystkich, którzy wymienią 200 pkt VITAY na stacji paliw ORLEN lub przez stronę vitay.pl. Z promocji mogą skorzystać także klienci stacji paliw ORLEN, którzy dokonają zakupu dowolnej ilości paliwa oraz zakupu w sklepie/Stop Cafe za min. 5 zł z użyciem karty VITAY.

Laureaci promocji będą mogli uczestniczyć w wyjątkowej przygodzie, którą będzie wycieczka do Argentyny na biwak z zawodnikami oraz metę rajdu lub wygrać vouchery na zakup opon marki Continental, każdy o wartości 1 500 zł, Karty Upominkowe o wartości 100 zł na zakupy na stacjach ORLEN, oleje silnikowe Platinum MaxExpert oraz wiele innych równie atrakcyjnych nagród.

Komunikacja w mediach obejmie telewizję, radio, internet (w tym social media), prasę oraz materiały reklamowe na stacjach paliw ORLEN.

Za przygotowanie kreacji odpowiada agencja JUST, kampanię zaplanował dom mediowy MullenLowe MediaHub.

Loteria dedykowana jest użytkownikom karty VITAY i wyróżnia ją możliwość udziału w akcji nie tylko przy okazji zakupów i wizyt na dowolnej stacji ORLEN, ale również poprzez smartfon i serwis www.vitay.pl, gdzie już za 200 punktów można zyskać szansę na wyjazd na najtrudniejszy rajd świata. Przystąpienie do programu VITAY jest bardzo proste -– kartę można odebrać „od ręki” na dowolnej stacji ORLEN lub założyć wygodnie, bez wychodzenia z domu czy auta w serwisie internetowym.

Szczegóły na temat promocji dostępne są na stronie vitay.pl oraz na stacjach paliw ORLEN.

Spot telewizyjny komunikujący promocję dostępny na stronie dlakierowcow.orlen.pl