20.03.2018

Carsharing dostępny na kolejnych stacjach ORLEN

​PKN ORLEN, wraz z wejściem Traficara na Śląsk i do Zagłębia, rozszerzył możliwość wynajmu aut na minuty o 10 stacji. Obecnie w całej Polsce do dyspozycji klientów pozostaje 107 dedykowanych miejsc parkingowych na 70 obiektach pod marką ORLEN.

Na bieżąco obserwujemy i odpowiadamy na nowe trendy konsumenckie, w tym te dotyczące mobilności w obszarach miejskich oraz ekonomii współdzielenia. Dlatego na przestrzeni ostatniego roku sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę wynajmu aut na minuty, w ramach współpracy z naszym partnerem – firmą Traficar. Zależy nam na zaoferowaniu pełnego pakietu usług w tym zakresie, stąd oprócz opcji carsharingu, nasi klienci mają możliwość nie tylko wypożyczenia na stacjach także rowerów, ale skorzystania z wi-fi, odebrania przesyłki kurierskiej czy skorzystania z bogatej oferty  produktów gastronomicznych na wynos. Otrzymujemy bardzo dobre opinie zadowolonych Klientów co potwierdza dobry kierunek zmian na stacjach ORLEN – powiedział Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu PKN ORLEN ds. Sprzedaży.  

PKN ORLEN, w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony klientów, dąży do zapewnienia kompleksowej usługi na stacjach w całej sieci. Stąd testowane są innowacyjne rozwiązania zarówno w zakresie obsługi klienta, jak i dostępności dodatkowych udogodnień. Rozszerzenie współpracy z Traficar o kolejne obiekty stanowi również doskonałą okazję do promocji atrakcyjnej oferty gastronomicznej stop.cafe i O!Shop. We wszystkich miastach, w których funkcjonuje usługa, PKN ORLEN zapewnia paliwo dla floty Traficar, a także świadczy dodatkowe usługi, np. myjni.

Obecnie usługa wynajmu aut na minuty dostępna jest na obiektach Koncernu w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście oraz na Śląsku. W ramach dotychczasowego zaangażowania w projekt, PKN ORLEN wziął udział m.in. w akcjach promocyjnych gdzie na użytkowników floty Traficar czekały w autach kupony na gratisowe śniadania, energetyki VERVA oraz karty upominkowe uprawniające do zakupów na stacjach ORLEN. Koncern stale rozwija także część promocyjną, dostępną w aplikacji dla wszystkich wynajmujących auta na minuty.