20.09.2018

Grupa ORLEN na AGRO SHOW

Podczas XX edycji Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW nie zabrakło spółek z Grupy ORLEN. W gronie ponad 800 wystawców znalazły się ORLEN Paliwa, ORLEN Oil, IKS Solino oraz ANWIL, który dla odwiedzających targi przygotował dodatkową atrakcję. Z ekspertami z włocławskiej spółki będzie można spotkać się nie tylko przy stoisku, ale i w mobilnym minilaboratorium CANWILBUSIE. Targi AGRO SHOW można odwiedzić w dniach 20-23 września w Bednarach pod Poznaniem.

AGRO SHOW jest uznawane za największą plenerową wystawę rolniczą w Europie. Organizowane od 20 lat tragi gromadzą ok. 800 czołowych krajowych oraz światowych producentów maszyn rolniczych, a także środków ochrony roślin i nawozów. Wystawę odwiedza blisko 120 tysięcy rolników.

Podczas targów, w niecodzienny sposób swoją ofertę produktową zaprezentuje ANWIL. W CANWILBUSIE, czyli minilaboratorium, wspólnie z ekspertami Uniwersytetu Przyrodniczego z Wrocławia, przedstawiciele włocławskiej spółki prezentują metody nawożenia dostosowane do różnych typów gleb. Bednary koło Poznania, gdzie odbywają się targi, to już piąty przystanek mobilnego zaplecza badawczego ANWILU.

Z ofertą produktową spółek Grupy ORLEN będzie można zapoznać się w dniach 20-23 września na stoisku 80 w sektorze C.