30.06.2023

Wystartowała letnia promocja na stacjach ORLEN

Już dziś rusza letnia promocja na stacjach paliw ORLEN. Zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego VITAY mogą kupić paliwa tańsze o 30 groszy za litr, posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają jeszcze większy rabat – 40 groszy na każdym zatankowanym w ramach limitu litrze. Do 31 sierpnia Klienci stacji ORLEN będą mogli kupić w promocyjnej cenie nawet 400 litrów paliwa.

Promocja paliw na stacjach ORLEN rozpoczęła się o północy i potrwa do 31 sierpnia 2023 r. do godz. 23:59. Każdy uczestnik programu VITAY może uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie 30 czerwca – 31 lipca oraz czterech tankowań w okresie 1 sierpnia – 31 sierpnia 2023 r. Limit pojedynczego tankowania z rabatem to 50 litrów.

W zeszłym roku akcja promocyjna cieszyła się dużym powodzeniem, dlatego podczas tych wakacji zwiększyliśmy limit paliwa objętego promocją aż o jedną trzecią. Oznacza to, że kierowcy będą mogli kupić z rabatem aż 400 litrów paliwa. Jesteśmy największą siecią paliw w Polsce właśnie dzięki naszym klientom, dlatego staramy się o nich jak najlepiej zadbać, wyznaczając przy tym najlepsze standardy świadczonych usług. W zeszłym roku klineci skorzystali z akcji promocyjnej aż 16 milionów razy. Liczymy na to, że tegoroczna promocja pobije tamten rekord – mówi Daniel Obajtek, Prezes PKN ORLEN.

Z letniej promocji mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu VITAY, którzy korzystają z aplikacji ORLEN VITAY lub posiadacze tradycyjnej plastikowej karty VITAY. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Zniżki obejmują ceny dowolnych paliw (EFECTA lub VERVA).

Niższe koszty tankowania w promocji, to niejedyna korzyść, jaką zyskają kierowcy odwiedzający stacje paliw ORLEN. W czasie letnich podróży czeka na nich kompleksowy pakiet usług, znacząco usprawniający tankowanie i płatność za paliwo oraz szeroka oferta gastronomiczna Stop.Cafe.

Na około 400 stacjach paliw ORLEN w całej Polsce o sprawne tankowanie dbają Mobilni Kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu. U Mobilnego Kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji, a za wszystko zapłacić w dogodnej dla siebie formie bezpośrednio przy dystrybutorze.