Relacje Inwestorskie

Akcje i obligacje

Analitycy

Polska

Kamil Kliszcz
​​mBank
​kamil.kliszcz@mdm.pl

 

Łukasz​ Prokopiuk
BOŚ
​l.prokopiuk@bossa.pl

 

Piotr Dzięciołowski
Citi Bank
piotr.dzieciolowski@citi.com

 

​Adam Milewicz
PKO BP
adam.milewicz@pkobp.pl 

 

Krzystof Pado
BDM
krzysztof.pado@bdm.pl

Michał Kozak
Trigon
michal.kozak@trigon.pl

 

​Beata ​Szparaga-Waśniewska
Ipopema
​beata.szparaga-wasniewska@ipopema.pl

 

​Krzysztof ​Kozieł
Pekao IB​
krzysztof.koziel@pekaoib.pl

 

​Tomasz ​Krukowski
Santander
tomasz.krukowski@santander.pl​​


Zagranica

​Oleg ​Galbur
Raiffeisen
oleg.galbur@rbinternational.com

 

​Tamás ​Pletser
​Erste
tamas.pletser@erstebroker.hu

 

​Jonathan Lamb
Wood
jonathan.lamb@wood.com

​Ildar ​Khaziev
​HSBC
ildar.khaziev@hsbc.com

 

Raphael​ Dubois
​Société Générale
raphael.dubois@sgcib.com

Kontakt do Biura Relacji Inwestorskich

tel. +48 24 256 81 80

e-mail: ir@orlen.pl

Kontakt do ORLEN w Portfelu

tel: 801 167 536 (stacjonarny, 801 1 ORLEN)

e-mail: owp@orlen.pl

Zapisz się na newsletter

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. z siedzibą w Płocku, 09-411 Płock, ul. Chemików 7 (dalej: PKN ORLEN S.A.). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu otrzymywania Newslettera. Szczegółowe zasady przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się pod linkiem: Dane osobowe.