Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem studiów wyższych, bądź chcesz zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową - spróbuj swoich sił we flagowym programie stażowym Kierunek ORLEN. To program płatnych staży, realizowanych w Spółkach Grupy ORLEN. Rekrutacja do programu jest realizowana dwa razy w roku: w marcu i październiku.


Kierunek ORLEN

Uczestnicy pod okiem ekspertów przygotowują się do wykonywania zadań w wybranej specjalności zawodowej. Staż trwa 6 miesięcy, odbywa się m.in. w Płocku, Warszawie, Włocławku, Trzebini, Jedliczach i Gdańsku.

Staż o wyjątkowym znaczeniu

Staż to krok w przyszłość w jednej z największych i najlepiej prosperujących polskich firm o strategicznym znaczeniu dla gospodarki, rozpoznawalnej i prestiżowej marce.

Wiele różnych możliwości

Siła przemysłu i skala działania Grupy ORLEN to możliwość podjęcia pracy w innowacyjnym przemysle, nie tylko paliwowym, ale i chemicznym, petrochemicznym, energetycznym, w wielu miejsach w Polsce.

Dla Ciebie

Możliwość zdobycia doświadczenia, przygotowanie do pracy zgodnej z wykształceniem i bieżące wsparcie opiekuna - eksperta.

Ciągły rozwój

Staż oznacza dostęp do innowacyjnych i zaawansowanych technologii oraz unikatowej wiedzy specjalistycznej. Zadania merytoryczne realizowane w trakcie stażu są osadzone w praktyce biznesowej innowacyjnych projektów realizowanych na olbrzymią skalę, niedostępnych nigdzie indziej.


Kierunek ORLEN w liczbach

80 miejsc stażowych

6 miesięcy nauki
(start w lutym i lipcu)

2 rekrutacje w roku
(w marcu i w październiku)


Etapy rekrutacji

01. Aplikacja
(case study i CV)

02. Rozmowa z opiekunem

03. Witamy na pokładzie!

Masz pytania?

Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań.