08.03.2005

Przyszły model przemysłu chemicznego - targi PROCHEMIA 2005

Międzynarodowe Targi Surowców i Technologii dla Przemysłu Chemicznego – PROCHEMIA 2005 rozpoczynają się dziś na warszawskim Towarze. W ciągu trzech dni zaprezentują się firmy dostarczające surowce, urządzenia i technologie dla przemysłu chemicznego. Honorowy patronat nad targami objął PKN ORLEN S.A.

Zakres tematyczny targów PROCHEMIA 2005 to między innymi: surowce i półprodukty, urządzenia i sprzęt kontrolno-pomiarowy, projektowanie i wykonawstwo instalacji chemicznych, ochrona środowiska, bezpieczeństwo procesowe, logistyka, finansowanie i inwestycje oraz nowe technologie.

Targom towarzyszyć będą specjalistyczne konferencje techniczne i ekonomiczne, umożliwiające uczestnikom zapoznanie się z najważniejszymi dla funkcjonowania przemysłu chemicznego tematami. W dwudniowej konferencji pt. „Przyszły model przemysłu chemicznego w Polsce” weźmie także udział Pan Janusz Wiśniewski, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych PKN ORLEN S.A.

- Obejmując honorowy patronat nad targami PROCHEMIA 2005, byłem przekonany, że wydarzenie to przyczyni się do nawiązania ważnych kontaktów merytorycznych oraz biznesowych. Mam nadzieję, że to tu firmy pozyskają nowych partnerów i inwestorów, którzy pozwolą na ich dalszy pomyślny rozwój – napisał w liście do uczestników targów Igor Chalupec, Prezes Zarządu Generalny Dyrektor PKN ORLEN S.A.

Międzynarodowe Targi Surowców i Technologii dla Przemysłu Chemicznego – PROCHEMIA 2005 odbywają się na warszawskim Torwarze od 8 do 10 marca. Dodatkowe informacje na www.brsa.com.pl