11.10.2005

Nagroda za najlepszą ofertę targową dla ORLEN Asfalt

Nagrodę Ministra Infrastruktury za najlepsza ofertę targową w kategorii „Materiały do budowy i utrzymania dróg” otrzymał ORLEN Asfalt Sp. z o.o. Wyróżnienie Spółka otrzymała podczas tegorocznych III Międzynarodowych Targów INFRASTRUKTURA, która właśnie zakończyły się w Warszawie. ORLEN Asfalt otrzymał także wyróżnienie za oryginalną i profesjonalną aranżację stoiska targowego.

- Ostatnio mówi się bardzo dużo na temat stanu nawierzchni i bezpieczeństwa ruchu. Zespół, którym mam zaszczyt kierować zawsze ten problem widział szerzej. Ciąży na nas duża odpowiedzialność za produkty, które dostarczamy na rynek, ponieważ mają one wpływ na jakość dróg używanych przez miliony ludzi. W ramach realizowanej przez Zarząd Spółki Polityki Jakości i Jednorodności poprawiamy nieustannie jakość naszych produktów, wprowadzamy wielostopniowe systemy kontroli, współpracujemy z placówkami badawczymi i najwybitniejszymi naukowcami w Polsce, poszerzamy paletę produktów, mam tu na myśli asfalty wielorodzajowe Bitrex. Osobiście niezmiernie cieszę się z tego wyróżnienia, gdyż jest ono odzwierciedleniem naszej wytężonej pracy – stwierdził Mirosław Wrona, Prezes Zarządu ORLEN Asfalt, komentując otrzymanie nagrody.

Nagroda Ministra Infrastruktury to kolejne w bieżącym roku wyróżnienie dla Spółki po przyznanym w VII edycji konkursu tytule EUROPRODUKTU oraz Medalu Targów Autostrada 2005 w Kielcach.

- Tradycyjnie już staraliśmy się stworzyć przyjazne stoisko o klimacie sprzyjającym integracji z branżą. Kluczem do sukcesu jest tu przygotowanie właściwego projektu oraz strategii działania pracowników obsługujących stoisko – stwierdził Andrzej Grabowski, Kierownik Promocji ORLEN Asfalt odbierając od Organizatora Targów Dyplom uznania za oryginalną i profesjonalną aranżację stoiska.