16.10.2006

Czy Ocelot zostanie upolowany?

Kim jest Ocelot i co robi na stacjach PKN ORLEN? Tego kierowcy dowiedzą się już 16 października w dniu odsłonięcia tajemnicy tego dziwnego zwierza.

Ocelot będzie krążył na stacjach PKN ORLEN w sezonie od 16 października do 23 listopada tego roku. Aby wziąć udział w próbie sił z Ocelotem wystarczy zainwestować 60 złotych w paliwo na stacji. To upoważnia do odbioru losu zwanego zdrapką umieszczonego w szklanym pojemniku, na stacji paliw. Szybki ruch ręką, szczęśliwy traf i już będziemy bliżej Ocelota.

Jeśli na zdrapce znajdują się trzy symbole Ocelota to zostaliśmy szczęśliwym posiadaczem samochodu terenowego Honda CR-V. Jeśli naszym oczom ukażą się trzy Tygrysy, dostajemy kartę na paliwo Verva o wartości 100 złotych. Za trzy Lwy mamy smycz z logo Verva, a za trzy Pumy kolejny los i szansę na trafienie Ocelota.

Ale jeśli nie mamy tyle szczęścia, to się nie martwimy, tylko wstukujemy unikalny kod ze drapki do naszej komórki, wysyłamy SMS-a na numer 71950 (Koszt 1 zł + VAT; 1,22 zł z VAT) i czekamy aż nasz kod wylosują na antenie Radia ZET. Losowania będą, co dwa tygodnie w piątki po godzinie 18:00, a nagrodą jest karta na paliwo Verva o wartości 10 000 zł.

Jeśli nie wygraliśmy, to w czasie sezonu Ocelota będą takie trzy losowania, więc nadal poszukujemy i słuchamy Radia ZET. Bo dla tych co wolą bezpiecznie polować w eterze, szansą może okazać się organizowana na antenie Radia ZET seria konkursów związanych z motoryzacją. W sezonie, kiedy Ocelot będzie obecny na stacjach paliw, każda osoba, która na zadane na antenie pytanie pierwsza prześle poprawną odpowiedź SMS-em na numer 7380 (Koszt 3 zł + VAT; 3,66 zł z VAT), wygrywa kartę na paliwo Verva o wartości 3 000 zł, a co dwa tygodnie w piątki paliwo Verva o wartości 10 000 zł.