11.09.2006

Nowy numer magazynu programu VITAY na stacjach

Już od poniedziałku klienci znajdą na stacjach PKN ORLEN honorujących karty VITAY nowy numer kwartalnika "Szerokiej drogi". Jak zwykle, oprócz interesujących materiałów prasowych magazyn prezentuje aktualną ofertę programu VITAY.

W ofercie VITAY pojawiło się kilka atrakcyjnych nowości. Dwukrotnie wzrosła liczba punktów przyznawanych za korzystanie z IV programu myjni. Polecamy także nowa nagrodę VITAY dla uczestników programu: kurs profesjonalnej Szkoły Doskonalenia Techniki Jazdy. Dla kolekcjonerów mamy promocję nagród z logo VERVA.
Promocyjne oferty produktów i usług, nagradzanych punkami VITAY na stacjach oznaczone będą specjalnym znakiem "wykrzyknika".

W magazynie doradzamy też m.in. jak bezpiecznie jeździć jesienią, jak chronić dziecko w aucie czy na drodze i piszemy o pilotach z polotem, czyli rajdzie ORLEN TROPHY.
Nowa formuła katalogu połączonego z magazynem, powstała między innymi dzięki życzliwym opiniom czytelników dotychczasowej gazety SZEROKIEJ DROGI i klientów korzystających z katalogu VITAY.

Informacje o programie VITAY:
Program VITAY został uruchomiony 14 lutego 2001 na 194 stacjach. Obecnie w programie uczestniczy około 6 milionów kierowców, a kartę honoruje ponad 1600 stacji sieci PKN ORLEN oznakowanych logo VITAY. Na rynku ukazały się już cztery edycje katalogu. Z roku na rok był on inny, bogatszy i różnorodny. Koncern rozpoznawał rynek i odpowiadał na potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Katalog stopniowo wykraczał poza ramy spisu i prezentacji nagród, choć zawsze były one na pierwszym miejscu. ORLEN m.in. zapraszał klientów do podróży po magicznych miejscach w Polsce, a w ostatniej edycji prezentował historyczne, kultowe modele samochodów.