18.01.2007

Ocelot został upolowany

Dwa samochody terenowe marki Honda CR-V trafiły w ręce zwycięzców kolejnej promocji zorganizowanej na stacjach PKN ORLEN. Pan Mariusz z Łodzi, a także Pan Tomasz z Otwocka okazali się najlepszymi myśliwymi i to oni upolowali szczęśliwego Ocelota spośród 3 milionów wydanych kuponów. Serdecznie gratulujemy!

Nagrody, podczas uroczystego spotkania w salonie Hondy, wręczyli Pani Anna Walczowska, Dyrektora Biura Marketingu oraz Pan Dariusz Wójtowicz Dyrektor ds. Sprzedaży firmy Honda Polska, który pogratulował laureatom i wręczył drobne upominki.

Dodatkowe nagrody w postaci trzech bonów na paliwo Verva o wartości 10 000 zł, (wygrane w konkursie o tematyce motoryzacyjnej w czasie polowań na Ocelota, organizowany we współpracy z Radiem ZET) otrzymali także:
- Pan Arkadiusz z Goleniowa
- Pan Marian z Pałecznicy
- Pan Karol z Częstochowy

Przypomnijmy zasady promocji.

Ocelot krążył na stacjach PKN ORLEN w sezonie od 16 października do 23 listopada 2006 roku. Aby wziąć udział w próbie sił z Ocelotem wystarczyło zainwestować 60 złotych w paliwo na stacji, za które kierowcy otrzymywali karty zdrapki. Symbole ukryte pod zdrapką upoważniały do odbioru nagrody. Za trzy symbole Ocelota wygraną był samochód terenowy Honda CR-V. Trzy Tygrysy - karta na paliwo Verva o wartości 100 złotych. Trzy Lwy - smycz z logo Verva, a za trzy Pumy kolejny los i szansę na trafienie Ocelota. Wysyłając unikalny kod pod wskazany numer można było także wziąć udział w losowaniu organizowanym co dwa tygodnie na antenie Radia ZET. Nagrodą była karta na paliwo Verva o wartości 10 000 zł. Dodatkową szansą na wygraną w czasie trwania promocji Ocelota na stacjach PKN ORLEN, była także seria konkursów o tematyce motoryzacyjnej w Radiu ZET. Każda osoba, która na zadane na antenie pytanie pierwsza przesłała poprawną odpowiedź SMS-em miała szansę wygrać kartę na paliwo Verva o wartości 3 000 zł, a co dwa tygodnie w piątki paliwo Verva o wartości 10 000 zł.

Już wiosną na stacjach ORLEN rozpocznie się nowa promocja przygotowana przez Dział Komunikacji Marketingowej. Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy wygranych.