25.04.2008

Nowe paliwo w dystrybutorze

ORLEN Deutschland zaprezentował star98 – atrakcyjne cenowo paliwo Super Plus.

ORLEN Deutschland, wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców, wprowadził na swoich stacjach paliwo Premium star98. „Oferujemy naszym klientom paliwo 98-oktanowe Super Plus – star98, dedykowane wszystkim silnikom benzynowym” – powiedział na środowej konferencji Josef Busch, Prezes Zarządu ORLEN Deutschland.

Star98 zaspokaja potrzeby klientów, dla których ważna jest najwyższa jakość oferowanych paliw przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Paliwo Super Plus może być stosowane we wszystkich markach i modelach samochodów, począwszy od oldtimerów, po najnowsze modele aut, takich jak V8 Hightech ze stajni BMW o pojemności 4,4 litra, czy też modele Porsche.

Portret ORLEN Deutschland AG

Spółka akcyjna ORLEN Deutschland wkroczyła na rynek północnych Niemiec w 2003 roku i zarządza siecią 517 stacji, co daje jej siedmioprocentowy udział w rynku. „W nadchodzących trzech latach planujemy powiększenie sieci o około 250 obiektów, dzięki czemu nasz udział w rynku wzrośnie do 10%” – powiedział, opisując strategię firmy, Josef Busch - Prezes Zarządu ORLEN Deutschland. „Jest to plan ambitny – dodaje Busch – ale opracowaliśmy jasną strategię, dzięki której osiągniemy sukces: Rozumieć i proponować klientom to, czego naprawdę potrzebują dla swoich samochodów szybko, prosto i korzystnie cenowo!”.

Pod hasłem „Szybko, prosto i tanio” marka star stała się w ostatnich pięciu latach dla kierowców synonimem wysokiej jakości paliw, oferowanych w korzystnych cenach.

„Nasze wyobrażenie dotyczące przyszłości jest jasne: Chcemy rosnąć. Tylko ten kto rośnie, zdobywa klientów i partnerów biznesowych oraz tworzy nowe miejsca pracy, co przekłada się na długookresowy sukces” – kontynuuje Prezes ORLEN Deutschland.

Josef Busch (46) piastuje stanowisko Prezesa Zarządu ORLEN Deutschland od września 2007. Wcześniej przez wiele lat związany był z koncernem paliwowym Shell, w którym pełnił funkcje kierownicze tak na terenie Niemiec, jak i na arenie międzynarodowej.

Kontakt:
Christian Warning
Pressestelle ORLEN Deutschlang AG
Ramskamp 71-75
25337 Elmshorn
Telefon: +49 (0) 41 21-47 50-0