31.07.2008

Trzecia edycja Festiwalu Audioriver razem z PKN ORLEN

PKN ORLEN przyłączył się po raz kolejny do grona partnerów Festiwalu Audioriver. W najbliższy piątek nadwiślańska plaża w Płocku zabrzmi dźwiękami muzyki w wykonaniu gwiazd światowej sceny elektronicznej.

W dniach 1-2 sierpnia do Płocka zawita Festiwal Audioriver. Wydarzenie to w przeciągu ostatnich lat urosło do rangi światowej i stanowi kwintesencję wszystkiego, co najlepsze w dzisiejszej muzyce elektronicznej. Podczas festiwalu coś dla siebie znajdą zarówno wyrobieni znawcy gatunku, jak również osoby dopiero zaczynające swą przygodę z muzyką elektroniczną. W elektroniczny nastrój wprowadzą fanów światowej sławy didżeje i muzycy m.in. z USA, Wielkiej Brytanii i Chile.

Festiwal Audioriver wpisał się już w letni kalendarz wydarzeń kulturalnych w Płocku, odbywających się w mieście dzięki zaangażowaniu PKN ORLEN. Dwudniowa impreza jest kolejnym projektem realizowanym przez Koncern w ramach programu współpracy "Porozumienie dla Płocka", podpisanego z Miastem Płock w czerwcu 2007 roku. W ramach tej współpracy PKN ORLEN wspiera szereg wydarzeń kulturalnych i społecznych na rzecz mieszkańców Płocka.