12.05.2008

"Zagrajmy razem!" z PKN ORLEN w Euro 2008

PKN ORLEN rozpoczyna nową akcję promocyjną "Zagrajmy Razem!". Wystarczy zrobić zakupy na stacjach ORLEN i zebrać promocyjne naklejki, by stać się posiadaczem symbolu europejskiego futbolu.

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej oraz historycznym awansem reprezentacji Polski PKN ORLEN rozpoczyna na stacjach ORLEN akcję promocyjną nawiązującą do tego największego sportowego wydarzenia.

Począwszy od 12 maja każdy klient, który zakupi minimum 20 litrów dowolnego paliwa dostępnego na stacjach ORLEN, także LPG, otrzyma promocyjną naklejkę. Akcja skierowana jest również do klientów, którzy dokonają zakupów z oferty pozapaliwowej dostępnej na stacjach za minimum 20 PLN. Zebranie kompletu 13 naklejek upoważnia uczestnika promocji do otrzymania nagrody gwarantowanej - mistrzowskiej piłki nożnej. Promocja trwa do 6 lipca lub do wyczerpania zapasów naklejek.

Jak zdobyć naklejki?

  • Jednorazowy zakup minimum 20 litrów dowolnego paliwa (w tym LPG) = 1 naklejka
  • Jednorazowy zakup minimum 40 litrów dowolnego paliwa (w tym LPG) = 2 naklejki
  • Jednorazowy zakup produktów w sklepie lub usług za minimum lub powyżej 20 zł = 1 naklejka

Akcja "Zagrajmy Razem" włączona została również do oferty programu VITAY. Posiadacze karty mogą wymienić zbierane punkty na nagrodę specjalną - markową koszulkę Reprezentacji Narodowej.