31.07.2009

Otwarta prezentacja nowych szczypiornistów Wisły Płock

NOWI SZCZYPIORNIŚCI WISŁY PŁOCK W ORLENIE

We wtorek 4 sierpnia, o godzinie 14.30, płoccy fani piłki ręcznej po raz pierwszy będą mieli okazję zobaczyć w komplecie 6 nowych zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie wzmocnią drużynę „Wisły” Płock. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy we wtorek, przed budynek Centrum Administracji PKN ORLEN przy ul. Chemików 7, gdzie nastąpi prezentacja zawodników.

W popisowych zagraniach zaprezentują się :

- Joakim Backstrom, Młodzieżowy Mistrz Świata z 2007 roku, reprezentant Szwecji

- Dimitri Kuzelev, wielokrotny reprezentant Rosji, ostatnio występujący w duńskim Arhus GF gdzie był najskuteczniejszym zawodnikiem zdobywając 143 bramki

- Lars Moller Madsen, Mistrz Europy z 2008 roku, wielokrotny reprezentant Danii

- Arkadiusz Miszka, reprezentant Polski

- Alexey Peskov, zdobywca Pucharu EHF i Pucharu Zdobywców Pucharów, czterokrotny Mistrz Rosji

- Vegard Samdahl, wielokrotny reprezentant Norwegii i trzykrotny Mistrz Szwecji

W czasie spotkania kibice będą świadkami nietypowego meczu, będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz porozmawiać z zawodnikami i zdobyć ich autografy.

Siła dokonanych wzmocnień oraz ogromny potencjał sportowy jakim dysponują dotychczasowi gracze, pozwala upatrywać w drużynie płockich szczypiornistach kandydata numer 1 do tytułu Mistrza Polski i liczyć na udane występy na arenie europejskiej.

Obecna siła drużyny piłkarzy ręcznych „Wisły” Płock nie byłaby możliwa bez zaangażowania sponsorów. PKN ORLEN od lat wspiera działalność klubu, wspólnie ciesząc się z kolejnych sukcesów. Licząc na kolejne osiągnięcia, Koncern zdecydował się partycypować w części kosztów letnich transferów. Wierzymy, że dokonane zakupy okażą się dobrą inwestycją, która będzie się zwracać w postaci osiąganych sukcesów sportowych.

ZAINTERESOWANYCH DZIENNIKARZY, ZAPRASZAMY O GODZ. 14.00 DO SALI NR 1 W BUDYNKU ADMINISTRACJI, NA SPOTKANIE I BEZPOŚREDNIĄ ROZMOWĘ Z ZAWODNIKAMI.