12.01.2009

"Zapraszamy My stawiamy" na stacjach ORLEN

PKN ORLEN rozpoczyna nową akcję promocyjną na stacjach paliw z kącikiem gastronomicznym Stop Cafe.

W dniu dzisiejszym na stacjach własnych ORLEN, na których funkcjonują kąciki gastronomiczne Stop Cafe i Stop Cafe BISTRO rusza nowa akcja promocyjna "Zapraszamy My stawiamy". Każdy z klientów, który dokona jednorazowego zakupu usług i/lub produktów pozapaliwowych za kwotę co najmniej 25 złotych brutto (nie dotyczy paliw, w tym LPG), otrzymuje nagrodę gwarantowaną w postaci kubka aromatycznej kawy.

Klient może wybrać dowolny rodzaj świeżo parzonej kawy z oferty dostępnej na danej stacji, biorącej udział w promocji. Może to być Espresso, Cafe Latte, Cappuccino, Cafe Mocha, Chococcino, Kawa czarna lub Kawa z mlekiem. Odbiór nagrody musi nastąpić niezwłocznie po dokonaniu zakupów.

Promocją objęte są wybrane stacje marki ORLEN, oznaczone specjalnymi materiałami reklamowymi. Akcja potrwa do 8 marca 2009 roku.

Jednocześnie, do dyspozycji klientów oddany został nowy serwis internetowy www.stopcafe.pl. Na nowej stronie klienci będą mogli zapoznać się z podstawowymi informacjami o Stop Cafe oraz Stop Cafe BISTRO, znajdą szczegóły dotyczące oferowanego na stacjach menu, a także dowiedzą się o aktualnych promocjach.

Serwis wyposażony będzie również w mapę lokalizacji kącików gastronomicznych, a w zakładce "Rozrywka" użytkownik będzie mógł m.in. sprawdzić swoje siły w grze firmowej oraz pobrać tapety i wygaszacze na komputer.

Regulamin promocji oraz lista stacji objętych akcją znajdują się poniżej lub na stronie internetowej www.stopcafe.pl.