26.11.2010

PKN ORLEN partnerem Gali konkursu Przedsiębiorca Roku

PKN ORLEN został partnerem Gali Finałowej polskiej edycji konkursu Ernst & Young Entepreneur Of The Year, w ramach którego wyłonieni zostaną najlepsi polscy przedsiębiorcy roku 2010. 

27 listopada odbędzie się Gala Finałowa VIII edycji konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku – polskiej edycji międzynarodowego konkursu „Entrepreneur Of The Year”. Podczas uroczystości wiodącym polskim przedsiębiorcom roku 2010 wręczone zostaną nagrody przyznane przez jury pod przewodnictwem Jana Krzysztofa Bieleckiego w kategoriach: Produkcja, Usługi oraz Nowy Biznes. Zdobywca głównej nagrody – tytułu „ERNST & YOUNG PRZEDSIĘBIORCA ROKU 2010”, będzie reprezentował Polskę w finale międzynarodowej edycji konkursu, w którym zmierzy się z najlepszymi biznesmenami z 50 krajów świata.

Podczas uroczystości PKN ORLEN reprezentować będzie Prezes Zarządu Jacek Krawiec, który weźmie udział w debacie panelowej inaugurującej Galę pt.: Narodowi i regionalni polscy czempioni gospodarczy - warunki wzrostu.

- PKN ORLEN przez 10 lat z firmy lokalnej stał się największą polską spółką, najcenniejszą marką w kraju i jednym z liderów regionu Europy Środkowo-Wschodniej. To sukces oparty na odwadze, determinacji, pracy, innowacyjności i długofalowej wizji. Nasza pozycja na rynku obliguje do dzielenia się doświadczeniami oraz wskazywania dróg do osiągnięcia sukcesu rynkowego. Dlatego podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu w ten prestiżowy i ważny dla biznesowego środowiska konkurs – powiedział Jacek Krawiec.

Ernst & Young Entepreneur Of The Year to największy na świecie konkurs promujący najlepszych przedsiębiorców. Organizowany jest od 1986 roku, w Polsce po raz ósmy. Światowy finał odbędzie się w Monte Carlo w czerwcu 2011 r.