25.11.2010

Stop Cafe nagrodzone Medalem Europejskim

Marka Stop Cafe została wyróżniona w XXI edycji konkursu zorganizowanego przez Business Center Club, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Medalem Europejskim wyróżniane są produkty i usługi, spełniające najwyższe normy unijne.

Przyznane wyróżnienie stanowi dla PKN ORLEN potwierdzenie atrakcyjności i jakości oferty gastronomicznej i dopinguje do wzmożonej pracy nad jej doskonaleniem. To również dowód, że konsekwentnie realizowana strategia, w której dobro klienta jest na pierwszym miejscu, zyskuje również uznanie w oczach instytucji europejskich.

Sieć Stop Cafe jest obecna na stacjach paliw PKN ORLEN niespełna od dwóch lat, ale mimo tak „młodego wieku” znalazła już uznanie w oczach klientów. W ofercie punktów gastronomicznych Stop Cafe i Stop Cafe Bistro znajdują się produkty, które zdobywają coraz większą rzeszę amatorów aromatycznej, świeżo mielonej kawy, ciastek, hot-dogów, kanapek, bagietek, produktów z pieca oraz oferty restauracyjnej dostępnej na wybranych stacjach tranzytowych sieci ORLEN.

Zdaniem organizatorów Medalem Europejskim nagradzane są wyłącznie produkty i usługi, których jakość spełnia najwyższe normy unijne. Celem konkursu jest upublicznianie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Wyróżnienie przyznawane jest przez  Business Center Club, najważniejszą instytucję państwową ds. Unii Europejskiej – Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, działający przy Komisji Europejskiej.

Przyznany Medal Europejski to kolejne wyróżnienie dla marki Stop Cafe w tym roku. W październiku kampania Stop Cafe została nagrodzona w polskiej edycji jednego z najważniejszych konkursów marketingowych na świecie - EFFIE 2010. Srebrna statuetka EFFIE Awards została przyznana PKN ORLEN za najbardziej efektywny program komunikacji w kategorii Retail.