01.06.2011

ORLEN stworzył sklep internetowy dla fanów motoryzacji

Już od dzisiaj poprzez stronę www.sklep.orlen.pl kibice załóg VERVA Racing Team oraz ORLEN Team mogą nabywać unikalne gadżety związane z zespołami rajdowymi. Nowa formuła sprzedaży jest skierowana także do zmotoryzowanych podróżników i odpowiada na zainteresowanie klientów tego typu ofertą.

Dotychczas fani zespołów VERVA Racing Team oraz ORLEN Team mogli kupić produkty promujące obie załogi jedynie na eventach organizowanych przez Koncern. Teraz każdy kibic odwiedzając stronę www.sklep.orlen.pl będzie mógł nie tylko zamówić produkt z logotypem swojego ulubionego zespołu, ale także wybrać coś wyjątkowego dla siebie lub rodziny z bogatej oferty produktów.

Sklep rusza dwa tygodnie przed eventem VERVA Street Racing, dzięki czemu kibice będą mogli przybrać barwy ulubionych zespołów i kibicować zawodnikom podczas imprezy 18 czerwca w Warszawie na Pl. Teatralnym.

Oprócz klasycznych artykułów dla fanów jak koszulki, czapeczki baseballowe, softshell’e oraz kurtki przeciwdeszczowe, w sklepie dostępne będą także inne interesujące produkty związane z podróżą, wyposażeniem auta i odpoczynkiem. W ofercie znajdują się zarówno przydatne dla kierowców artykuły, jak nawigacje GPS, ładowarki czy przetwornice napięcia, jak i produkty umilające odpoczynek na działce, sprzęt turystyczny RTV i AGD oraz zabawki dla dzieci, a także wiele innych atrakcji. Jedną z zalet internetowego sklepu będzie nieustannie zmieniająca się, w zależności od sezonu, oferta oraz ciekawe promocje.

Strona www.sklep.orlen.pl to nie tylko wygoda w zamawianiu produktów, ale również w sposobie ich odbioru. Artykuły z oferty będzie można odebrać bez dodatkowych opłat na dowolnie wybranej całodobowej stacji paliw ORLEN w Polsce.

Klienci zostaną poinformowani o zrealizowanym zamówieniu i dostawie towaru na wybraną stację paliw za pomocą SMS-a. Płatność za produkt nastąpi w momencie wydania klientowi artykułu na stacji. Taki sposób realizacji zamówień daje znaczącą przewagę względem klasycznej sprzedaży internetowej. Dla klientów ceniących tradycyjny sposób sprzedaży internetowej, sklep będzie oferował również odpłatną formę dostawy do domu.