01.06.2012

“Szerokiej Drogi” - więcej korzyści na stacjach ORLEN

Kupony rabatowe na paliwo, możliwość zdobycia dodatkowych punktów VITAY, praktyczne porady i nowości motoryzacyjne oraz przewodnik wakacyjny dla podróżnych znajdą w najnowszym wydaniu czytelnicy magazynu “Szerokiej Drogi”. Pierwszy numer czasopisma w zmienionej formule, już dziś ukazał się w sprzedaży na stacjach sieci ORLEN.

Nie tylko nowa i jeszcze ciekawsza zawartość, ale też wyższa jakość oraz szereg korzyści dla kierowców i podróżnych znajduje się w odmienionym magazynie „Szerokiej Drogi”. Czasopismo, które od dziś jest dostępne na stacjach ORLEN, zawiera elegancką szatę graficzną, lepszej jakości papier, atrakcyjną cenę oraz znacznie zwiększoną objętość.

W magazynie znalazło się jeszcze więcej praktycznych porad dla kierowców oraz nowości motoryzacyjnych dotyczących m.in. najpotężniejszego Ferrari w historii, porównania motocykli BMW R 1200GS i KTM 990 Adventure pod czujnym okiem zawodników ORLEN Team oraz testu Citroena DS5 i Kii Ceed.

Z pewnością sportowe emocje rozbudzą wśród kibiców również artykuły dot. analizy szans polskich sportowców na medale podczas olimpiady w Londynie oraz trwającego właśnie sezonu Formuły 1 i Porsche Supercup.

Ponadto w nowym magazynie „Szerokiej Drogi” ciekawostki i inspiracje podróżnicze, opisujące wyprawę samochodem do Chorwacji i weekendowe wyjazdy na Mazury.

Dla wybierających się w drogę, przydatny okaże się z pewnością przewodnik po plenerowych imprezach kulturalnych w całej Polsce.

Lista stacji, na których dostępny jest magazyn “Szerokiej drogi” znajduje się na www.orlen.pl w sekcji Dla kierowców.