15.03.2013

Oferta ORLEN-u najlepsza

Należąca do PKN ORLEN stacja paliw w Gnilcu, położona przy autostradzie A2 została wyróżniona w drugiej edycji konkursu "Stacja Benzynowa 2013" w kategorii "Gastronomia na stacji benzynowej". Eksperci rynku paliwowego w Polsce docenili obiekt za nowoczesność i bogatą ofertę gastronomiczną. Laureaci zostali nagrodzeni podczas Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2013.

W ofercie gastronomicznej Miejsca Obsługi Podróżnych w Gnilcu oprócz znanych orlenowskich przekąsek, znajdują się dania obiadowe i desery, przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy i dostępne całą dobę. W restauracji z salą konsumpcyjną liczącą 65 miejsc, można kupić również pieczywo prosto z pieca, świeżo wyciskane soki, świeże sałatki i surówki.

– Nagroda przyznawana na podstawie opinii ekspertów, często przedstawicieli konkurencyjnych firm z branży paliwowej to dla nas zawsze wyjątkowa satysfakcja, ale też motywacja do dalszego rozwoju  oferty. Nasze analizy pokazują, że konsumenci postrzegają stację paliwową już nie tylko jako punkt tankowania paliwa ale raczej jako miejsce odpoczynku, spotkań, gdzie w komfortowych warunkach mogą dobrze zjeść i nabrać sił do dalszej, bezpiecznej podróży. PKN ORLEN, jako firma podążająca za innowacjami, nie pozostaje obojętna na te zmiany – mówi Marek Podstawa, Członek Zarządu ds. Sprzedaży PKN ORLEN.

Autostradowa stacja paliw nr 4390 w Glincu, położona przed przejściem granicznym w Świecku to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów spośród 17 już funkcjonujących Miejsc Obsługi Podróżnych w sieci PKN ORLEN. Miesięcznie obiekt odwiedza nawet do 100 tys. osób. Do dyspozycji wszystkich podróżnych jest 12 stanowisk do tankowania samochodów osobowych, 4 stanowiska LPG oraz 8 specjalnych stanowisk do tankowania samochodów ciężarowych i autobusów Co więcej, stacja jest przyjazny dla rodzin z małymi dziećmi – jest na nim kącik do zabawy oraz wygodne miejsce do przewijania maluchów.

Na uwagę zasługuje fakt, że MOP w Gnilcu jest drugą nagrodzona stacją PKN ORLEN w konkursie “stacja Benzynowa”. W  pierwszej edycji stacją roku został orlenowski Meeting Point Stop Cafe w Gdańsku, innowacyjne na rynku polskim miejsce spotkań, stworzone w odpowiedzi na potrzeby osób ceniących sobie najwyższe standardy usług oraz kompleksową obsługę.

Jury konkursu „Stacja Benzynowa 2013” stanowią prelegenci i paneliści Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2013, zaś jego organizatorem jest BROG Marketing, wydawca miesięcznika Stacja Benzynowa, portalu Petrolnet.pl oraz organizator konferencji Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.