08.08.2013

Przez Vitay do WiFi

Klienci stacji pod marką ORLEN, uczestniczący w programie VITAY mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Koncern uruchomił usługę WiFi (tzw. hot spotów) na ponad 200 wybranych stacjach Premium oferujących usługę gastronomiczną Stop Cafe Bistro.

Wprowadzenie nowej możliwości inspirowane było potrzebami konsumentów, którzy dostęp do WiFi plasują na wysokiej pozycji w rankingu oczekiwanych usług na stacjach.

– Odpoczynek w podróży na Stop Cafe Bistro połączony ze sprawdzeniem poczty elektronicznej bądź chwilą surfowania w Internecie, to nie tylko oferta zwiększająca komfort naszych stałych klientów, ale także jeden z elementów nowego podejścia do nagradzania lojalności z wykorzystaniem urządzeń mobilnych – powiedział Leszek Kurnicki Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Bezpłatny Internet dostępny jest dla posiadaczy karty VITAY. Osoba, która będzie chciała skorzystać z sieci WiFi powinna podać swój login z portalu VITAY.pl oraz numer posiadanej karty VITAY. Korzystanie z Internetu na stacji sieci ORLEN jest możliwe do stu dwudziestu minut dziennie. Po upływie tego czasu użytkownik ma możliwość przedłużenia dostępu zamieniając punkty VITAY na dodatkowe minuty.

Osoby, które nie są uczestnikami programu VITAY, a chciałyby korzystać z oferowanej usługi WiFi mogą w każdej chwili przystąpić do programu i założyć konto na www.vitay.pl. Informacje szczegółowe można znaleźć w materiałach informacyjnych na stacjach sieci ORLEN.

Stacje z dostępem do WiFi można zlokalizować poprzez stronę Internetową ORLEN w zakładce dla kierowców klikając na planer podróży http://www.dlakierowcow.orlen.pl/pl#pl-planer-podrozy, wybierając opcję filtr „WiFi” w sekcji udogodnienia.