23.04.2013

Fleet Awards 2013 dla karty OPEN DRIVE

Karta OPEN DRIVE zdobyła tytuł Produktu Flotowego Roku w ogólnopolskim plebiscycie Fleet Awards 2013 organizowanym przez Magazyn Flota. Zyskując miano najlepszego produktu w kategorii oleje i paliwa, OPEN DRIVE wyprzedziła euroShell oraz BP Plus Routex.

OPEN DRIVE umożliwia bezgotówkowe zakupy na ponad 2 500 stacjach paliw należących do europejskiej sieci PKN ORLEN w czterech krajach: Polsce, Czechach, Niemczech i na Litwie, a także opłacanie autostrad w Polsce oraz zwrot VAT od tankowań zagranicznych.

– Zwycięstwo w plebiscycie cieszy nas tym bardziej, że karta OPEN DRIVE to nowy produkt w naszym portfolio kart paliwowych i mimo krótkiego czasu funkcjonowania na rynku została doceniona przez głosujących. Statuetka Fleet Awards to dla nas ważne wyróżnienie, ze względu na wieloletnią tradycję na polskim rynku flotowym i i rozpoznawalność wśród fleet managerów – podkreślił Paweł Wydymus, Dyrektor Biura Rozwoju Sprzedaży Paliw PKN ORLEN.

Plebiscyt Fleet Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży flotowej w Polsce. Jego celem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług i samochodów flotowych. Wyboru laureatów dokonują fleet managerowie, czyli osoby które na co dzień zajmują się zarządzaniem samochodami i korzystają z produktów biorących udział w Plebiscycie.