17.04.2014

Karta MIKROFLOTA wygrała Fleet Awards Polska 2014!

W tegorocznej edycji Plebiscytu Fleet Awards karta PKN ORLEN MIKROFLOTA wygrała w kategorii Karty paliwowe MSP.

MIKROFLOTA jest unikatowym rozwiązaniem dla sektora mikroprzedsiębiorstw umożliwiającym bezgotówkowe zakupy paliw, produktów oraz usług na stacjach paliw ORLEN i Bliska. MIKROFLOTA oferuje zbiorcze fakturowanie, odroczone terminy płatności oraz dostęp do systemu flotowego i narzędzi, które dotychczas były dostępne jedynie dla firm posiadających bardzo rozbudowany park samochodów.  Proces rejestracji do Programu odbywa się on-line, nie wymaga wielu formalności i składania zabezpieczeń przez klienta.

– Karta MIKROFLOTA to nowa propozycja w naszym portfolio, która zadebiutowała na przełomie roku. Tym bardziej cieszy wyróżnienie w tak prestiżowym branżowym Plebiscycie, jak Fleet Awards – podkreślił Sergiusz Kucharz, Dyrektor Działu Sprzedaży Kart Flotowych PKN ORLEN.

Plebiscyt Fleet Awards Polska to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży flotowej, organizowane przez Magazyn Flota. Od kilkunastu lat w konkursie wyróżniane są najlepsze samochody flotowe, produkty i usługi rynku CFM (Car Fleet Management).