27.03.2014

Stacja paliw ORLEN w miejscowości Występa już otwarta!

Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego mogą korzystać z usług nowo otwartej stacji paliw w miejscowości Występa. Obiekt funkcjonuje w standardzie Premium, pod marką ORLEN i oferuje pełną ofertę paliwową oraz ofertę gastronomiczną w ramach konceptu Stop Cafe Bistro.

SP 4420 Występa funkcjonuje całodobowo i adresowana jest do klientów oczekujących najwyższej jakości paliw i usług dodatkowych, pozapaliwowych. W ofercie paliwowej stacji znajduje się kilka gatunków benzyn, autogaz LPG oraz olej napędowy z możliwością szybkiego tankowania samochodów ciężarowych. Sklep o powierzchni 80 m2 posiada bogaty asortyment towarów oraz część gastronomiczną. Klienci stacji mogą korzystać również z kompresora oraz odkurzacza. Obiekt posiada rozbudowaną ofertę sanitarną, w tym toalety dla osób niepełnosprawnych. Podróżni z dziećmi mogą skorzystać z przewijaków dla maluchów. Na stacji możliwa jest obsługa kart FLOTA, MIKROFLOTA, DKV, UTA, natomiast stali klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego Vitay. Ponadto, w ramach płatności możliwa jest obsługa w Euro oraz wypłata gotówki CASH BACK ( zgodnie z limitem programu).

Obiekt zlokalizowany jest około 10 km od Kielc na trasie S7 w stronę Radomia, w gminie Łączna.

Aktualnie, w województwie świętokrzyskim działa 37 stacji własnych Koncernu pod marką ORLEN Premium oraz jedna stacja w segmencie ekonomicznym z logiem Bliska. W skali całej sieci, PKN ORLEN na koniec 2013 roku posiadał 1778 stacji, w tym 1263 stacji marki ORLEN oraz 358 obiektów pod marką Bliska.