28.10.2015

Promocja Odkryj Galaktykę Nagród

ORLEN jako jedyna we wszechświecie sieć stacji paliw podjęła współpracę z The Walt Disney Company oraz Lucasfilm i rozpoczęła kampanię promocyjną nawiązującą do filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, którego premiera odbędzie się 18 grudnia br.

Ten wyjątkowy projekt ma charakter międzynarodowy i obejmuje swoją siłą rażenia ponad 1800 stacji pod marką ORLEN w Polsce, stacje paliw Benzina w Czechach oraz ORLEN na Litwie.

– Koncepcja angażującej promocji wspiera wizerunek PKN ORLEN, jako marki budującej bliższą relację z konsumentami. W ten sposób doskonale wpisuje się w strategię marketingową opartą na relacjach Human to Human. Jednocześnie po raz pierwszy zdecydowaliśmy się przeprowadzić kampanię międzynarodową, obejmującą poza Polską zarówno rynek czeski, jak i litewski. Naturalnie same warunki promocji zostały dostosowane do specyfiki i potrzeb klientów w każdym z krajów – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. marketingu PKN ORLEN.

Na wszystkich fanów Gwiezdnych wojen, biorących udział w misji ORLENU, czekają miliony nagród obejmujące kolekcje produktów z kultowymi i nowymi bohaterami sagi. To jednak nie wszystko, największe emocje wśród naszych klientów wzbudzi nagroda główna – STAR WARS Celebration 2016 – lot dla czteroosobowej załogi na światowy zlot fanów Gwiezdnych wojen w Londynie. Szczegóły akcji są dostępne na stronie promocjaorlen.pl.

Akcji promocyjnej będzie towarzyszyła silna kampania reklamowa w mediach, w tym spot telewizyjny przygotowany we współpracy z The Walt Disney Company i Lucasfilm. Od strony kreatywnej projekt przygotowała agencja reklamowa Scholz & Friends Warszawa, a media zostały zaplanowane przez dom mediowy LOWE Media.

Od 26 października 2015 roku trwa największa inwazja pozytywnych emocji w budowaniu sojuszu w galaktyce ORLEN.