01.03.2017

Wiosenna promocja na stacjach ORLEN

„Stacja kultury” to nowa ogólnopolska akcja w sieci stacji paliw PKN ORLEN, która rusza 1 marca. Po raz pierwszy, spełnienie warunków promocji gwarantuje możliwość odbioru nagrody w postaci wybranego audiobooka w prezencie.

Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest zakup 25 litrów wybranego paliwa lub zrealizowania transakcji w sklepie lub Stop Cafe czy Stop Cafe Bistro za minimalną kwotę 10 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych oraz doładowań i starterów GSM). Kody promocyjne będzie można odbierać na ponad 1700 obiektach Koncernu w całej Polsce do 26 kwietnia 2017 r. i realizować do 30 czerwca 2017 r.

Wiosenna promocja na stacjach ORLEN realizowana jest we współpracy z serwisem Audioteka. Pula nagród obejmuje 24 audiobooki o zróżnicowanej tematyce. Dodatkowo, codziennie, każdy kto odbierze audiobooka, będzie mógł wziąć udział w konkursie organizowanym przez Audiotekę. W puli nagród są smartfony Huawei P9, ufundowane przez PKN ORLEN. 

Kolekcja audiobooków ORLEN “Stacja kultury” to m.in. propozycja dla osób, które poszukują ambitnych i rozwijających doświadczeń w treściach audio, a także znakomitej rozrywki. Zbiór oferuje bestsellery jak “Dziewczyna z pociągu”, pozycje z zakresu rozwoju osobistego “21 DNI Przebudzenie”, “Bez litości” czy audiobooki skierowane do najmłodszych, jak “Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” i “Zwierzaki świata”. Nie zabraknie też tytułów dla miłośników trzymających w napięciu sensacji jak, “Gen atlantydzki” czy “Mróz”. Pełna lista audiobooków dostępna na stronie www.orlen.audioteka.pl oraz stacjach ORLEN.