12.01.2017

PKN ORLEN wspiera Narodową Loterię Paragonową

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego, której członkiem jest PKN ORLEN, wspiera Narodową Loterię Paragonową organizowaną przez Ministerstwo Finansów. Akcja ma zachęcić klientów stacji paliw do zabierania paragonów po zrealizowanej transakcji i prowadzona będzie od 1 stycznia do 31 marca br.

Po raz pierwszy Narodowa Loteria Paragonowa obejmie sprzedaż detaliczną paliw płynnych do pojazdów silnikowych. W związku z tym wszystkie paragony fiskalne wydane za zakup paliw kupionych na stacjach benzynowych będą mogły być zgłoszone w loterii jako paragony branżowe. Tym samym wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej – samochodu osobowego marki Opel Insignia, wraz z rocznym ubezpieczeniem OC/AC.

Ogólnopolska akcja Ministerstwa Finansów prowadzona jest od października 2015 r. i ma na celu zachęcić do brania i wydawania paragonów fiskalnych. Od początku jej trwania zarejestrowano blisko 125 mln paragonów.

Wśród premiowanych branż, obok sprzedaży paliw płynnych na stacjach benzynowych, można odnależć usługi fryzjerskie i kosmetyczne, prywatną praktykę lekarską i stomatologiczną, naprawę i kupno części do samochodów osobowych, usługi gastronomiczne oraz przejazdy taksówkami.
 
Rejestracja paragonów jest możliwa poprzez poniższe kanały komunikacji:
https://loteriaparagonowa.gov.pl/
https://www.facebook.com/NarodowaLoteria/
https://twitter.com/paragonowa
https://www.instagram.com/loteriaparagonowa/