11.05.2018

ORLEN z nagrodą na najlepszy koncept sklepu na stacji paliw

Dynamiczny rozwój nowoczesnego formatu sklepu convenience O!Shop i konceptu gastronomicznego Stop Cafe na stacjach ORLEN zostały docenione w plebiscycie „Market Roku”. W opinii jury konkursu oba koncepty wzajemnie się uzupełniają, tworząc unikalny projekt stacji benzynowej przyszłości.

Oferta PKN ORLEN okazała się najlepszy wśród pięciu konceptów gastronomicznych na polskim rynku, stąd wyróżnienie dla O!Shop i Stop Cafe w kategorii „Najlepszy koncept sklepu na stacji paliw”. W skład jury plebiscytu wchodzi ponad 30 fachowców: kluczowych menadżerów najważniejszych firm sektora FMCG, przedstawicieli instytutów badawczych oraz organizacji branżowych, a więc osób, którzy na co dzień pracują z handlem. 

Organizatorem p plebiscytu „Market Roku”, który wyłania najlepsze sklepy spożywcze w Polsce od 11 lat jest redakcja miesięcznika „Wiadomości Handlowe”. Ostatecznie zostaje wyłonionych 18 finalistów, których kandydatury, wraz ze szczegółowymi danymi ekonomicznymi oraz zdjęciami i filmami, trafiają pod obrady jury. Głosowanie jest przeprowadzane podczas Kongresu Rynku FMCG, a wręczenie nagród odbywa się w czasie uroczystej finałowej gali, która co roku wieńczy konkurs.