O firmie

Organy i struktura spółki

Magdalena Bartoś

Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych 

Dyrektor finansowa z wieloletnim doświadczeniem i udokumentowanymi osiągnięciami, potwierdzającymi skuteczność w realizacji celów. Zarządzała obszarem finansów w firmach produkcyjnych i usługowych, w tym spółek publicznych. Doświadczenie managerskie zdobywała w Polsce i za granicą, między innymi w branżach paliwowej i energetycznej oraz usług dla transportu drogowego.

W latach 2019-2023 pełniła funkcję członka zarządu W.A.G. payment solutions a.s. odpowiadając m.in. za przygotowanie i przeprowadzenie debiutu giełdowego Grupy Eurowag na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. W latach 2017-2018 była członkiem zarządu Paged S.A., a w okresie 2014-2016 dyrektorem zarządzającym ds. ekonomiczno-finansowych w PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Wcześniej pracowała na stanowisku dyrektora finansowego w Enea Operator oraz Nike Poland, a w latach 2009-2012 pełniła funkcję członka zarządu, dyrektora finansowego Grupy Zelmer. W przeszłości związana również z Grupą ORLEN – w latach 2007-2009 w odpowiadała za integrację obszaru finansów po akwizycji rafinerii w Możejkach i pełniła funkcję zastępcy dyrektora finansowego Mazeikiu Nafta, odpowiedzialnego za obszary księgowości oraz raportowania i planowania finansowego. Karierę zawodową rozpoczęła w zespołach audytu i doradztwa transakcyjnego Ernst & Young.

Posiada bogate doświadczenie w transakcjach M&A. Wdrażała najlepsze praktyki zarządzania finansami oraz wprowadzała zmiany w strukturach i organizacji pracy zespołów finansowych dużych podmiotów. W trakcie kariery zawodowej wielokrotnie prowadziła projekty pozyskania finansowania na rynku publicznym i bankowym.

Przewodnicząca Rady Nadzorczej Spółki Trans.eu Group S.A.

Magdalena Bartoś jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (wydział zarządzania). Ukończyła również cykl egzaminów ACCA oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w zakresie współpracy biznesowej z Afryką.