Rusza kolejna odsłona kampanii #DobryKierowca!

To już trzecia edycja kampanii #DobryKierowca. Robert Kubica oraz jego najmłodsi pomocnicy, a także sportowcy ORLEN Team ponownie będą promować odpowiedzialną i bezpieczną jazdę oraz zachęcać do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Nawet dziecko wie, że #DobryKierowca zawsze przestrzega przepisów ruchu drogowego: nigdy nie prowadzi po alkoholu, ustępuje pierwszeństwa osobom zbliżającym się do przejścia dla pieszych, dba o bezpieczeństwo dzieci w samochodzie i nie przekracza dozwolonej prędkości. Właśnie te cztery zasady odpowiedzialnej jazdy będą tym razem promować sportowcy biorący udział w kampanii.

- ORLEN to koncern odpowiedzialny społecznie dlatego też kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań wśród kierowców uważamy za nasz obowiązek. Celem naszych działań jest zwiększenie bezpieczeństwa. Chcemy przyczynić się do zmniejszenia liczby wypadków i w efekcie – do spadku śmiertelności na polskich drogach – podkreśla Agata Górnicka, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem ORLEN.

Zasady świadomej i odpowiedzialnej jazdy promują czołowi sportowcy ORLEN Team – kierowca wyścigowy i rajdowy Robert Kubica, kierowcy rajdowi Kacper Wróblewski oraz Miko Marczyk, żużlowiec Bartosz Zmarzlik, a także kolarka górska Maja Włoszczowska. Podobnie jak w poprzednich odsłonach kampanii towarzyszą im dzieci, które w spotach reklamowych wcielają się w rolę odpowiedzialnych kierowców. Kampania została zrealizowana przez Biuro Relacji z Otoczeniem we współpracy z Biurem Marketingu ORLEN.

Trzecia edycja akcji #DobryKierowca potrwa od 29.10 do 14.11, materiały promujące kampanię będą dostępne w Internecie oraz w mediach społecznościowych, a w radiu pojawi się specjalny spoty reklamowy. Kampanię od strony kreatywnej przygotowała i zrealizowała agencja Red8 Advertising.

Rusza kolejna odsłona kampanii #DobryKierowca! - Robert Kubica
Rusza kolejna odsłona kampanii #DobryKierowca! - Miko Marczyk